Девет раскази
Девет раскази

Девет раскази

190,00 ден.   Спореди

Оваа книга „остава впечаток на огромна хетерогеност на материјалот, но истовремено на истородност, хомогеност низ фокусацијата на нараторот, кој како на читатели, небаре небрежно, незаинтересирано, ни...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 190,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа книга „остава впечаток на огромна хетерогеност на материјалот, но истовремено на истородност, хомогеност низ фокусацијата на нараторот, кој како на читатели, небаре небрежно, незаинтересирано, ни укажува на малите-големи нешта кои го сочинуваат светот. Селинџер укажува на својата опсесија со човечката комуникација, со искреноста во неа...“

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка