ДВОЈНИК

200,00 ден.   Спореди

Еден обичен човек од толпата – кој не се занимава со интриги, кој си ја гледа работата, а маска носи само кога има потреба, односно на маскенбал – одеднаш ќе се најде во еден необичен, туѓ свет во кој...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Еден обичен човек од толпата – кој не се занимава со интриги, кој си ја гледа работата, а маска носи само кога има потреба, односно на маскенбал – одеднаш ќе се најде во еден необичен, туѓ свет во кој некој друг ја игра неговата улога. И додека се прашува дали сите околу него се маѓепсани од некаква нечиста сила, неговиот двојник бездушно ќе му ги грабне пријателите, работното место, станот, целиот негов живот. Ненадминат психолошки роман за раздвоената личност. Книга за бездните што се кријат во човековата душа. 144 стр., 12,5 х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка