ДВОНАСОЧЕН ПРЕКИНУВАЧ ЗА АНТЕНА CX 201

2.950,00 ден.   Спореди

Солиден приклучок за антена направен од цврст, квалитетен материјал. За поврзување две антени на еден радио уред. Со PL врски.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Солиден приклучок за антена направен од цврст, квалитетен материјал. За поврзување две антени на еден радио уред. Со PL врски.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка