Двоен соларен панел

20.709,00 ден.   Спореди

Наполнете ги вашите уреди користејќи ја сончевата енергија. Висок квалитет на изработка и здрав водоотпорен материјал со високи перформанси - соларен панел. Погоден за лаптоп, iPod ®, iPhone ®, PDA у...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 20.709,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Наполнете ги вашите уреди користејќи ја сончевата енергија. Висок квалитет на изработка и здрав водоотпорен материјал со високи перформанси - соларен панел. Погоден за лаптоп, iPod ®, iPhone ®, PDA уредите, мобилните телефони, GPS, MP3 плеер, итн

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка