ДВОЕН РАЗВОДНИК СО 2 USB КОНЕКЦИИ ЗА АВТОМОБИЛ

885,00 ден.   Спореди

Разводник за симултани операции со два приклучоци од 12 V и два USB порти. Се приклучува на отворот за запалка во автомобил.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Разводник за симултани операции со два приклучоци од 12 V и два USB порти. Се приклучува на отворот за запалка во автомобил.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка