ДВОЕН ПЛОСНАТ КАБЕЛ 2x0.14 mm 1

230,00 ден.   Спореди

Двоен обоен кабел за изработка на модели. Надворешен дијаметар: 1.25 x 4 mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 230,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Двоен обоен кабел за изработка на модели. Надворешен дијаметар: 1.25 x 4 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка