ДАМАТА СО КАМЕЛИИ

200,00 ден.   Спореди

Дамата со камелии е роман-сведоштво за моќта на љубовта, која не знае за никакви граници и која може од корен да го смени човековиот живот. Младиот Арман ќе ја засака убавата куртизана Маргерита и зар...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дамата со камелии е роман-сведоштво за моќта на љубовта, која не знае за никакви граници и која може од корен да го смени човековиот живот. Младиот Арман ќе ја засака убавата куртизана Маргерита и заради неа ќе ги запостави кариерата и семејството, вложувајќи го целиот свој живот во таа љубов. А Маргерита, која никогаш претходно не љубела без да ѝ се плати, открива нов волшебен свет во неговите прегратки. И токму кога се чини дека тешката болест е победена и кога се исковани плановите за заедничката иднина, работите тргнуваат удолу... 160 стр., 12,5 х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка