ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ЗА КАМЕРА - HАHNEL INSPIRE - CANON

19.404,00 ден.   Спореди

Hahnel Inspire безжичен далечински управувач за контрола на вашата дигитална камера. Ресивер со големина од 8.8 cm (3.5 ") и резолуција од 320 x 240 пиксели.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 19.404,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hahnel Inspire безжичен далечински управувач за контрола на вашата дигитална камера. Ресивер со големина од 8.8 cm (3.5 ") и резолуција од 320 x 240 пиксели.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка