ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ЗА ВРАТИ И ПРОЗОРЦИ

1.298,00 ден.   Спореди

Home Easy магнетниот контакт за прозорци и врати е далечински управувач за контрола врз работата на светилки и други уреди. Светлината автоматски се вклучува кога времетраењето на претходно определено...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.298,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Home Easy магнетниот контакт за прозорци и врати е далечински управувач за контрола врз работата на светилки и други уреди. Светлината автоматски се вклучува кога времетраењето на претходно определено време е ослободено.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка