Далечинометар 15м

Далечинометар 15м

1.593,00 ден.   Спореди

Ултра звучен далечинометар со опсег 0,6 - 15 метри 0.5мм /10 м точност


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ултра звучен далечинометар со опсег 0,6 - 15 метри 0.5мм /10 м точност

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка