Г-држач за ѕид

610,00 ден.   Спореди

Material - Steel, Tube diameter - 42x1.50 mm, Height - 250 mm, Length - 450 mm, Plate size - 150x150x4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 610,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Material - Steel, Tube diameter - 42x1.50 mm, Height - 250 mm, Length - 450 mm, Plate size - 150x150x4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка