ГУМИ ЗА БРИШАЧИ

413,00 ден.   Спореди

За безбедност при возењето и прегледност при какви било временски услови. Погодни се за зима и отпорни се на УВ-зраци.
За возила кои имаат бришачи долги до 600mm. Гумата од 60 cm се сече по по...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За безбедност при возењето и прегледност при какви било временски услови. Погодни се за зима и отпорни се на УВ-зраци.
За возила кои имаат бришачи долги до 600mm. Гумата од 60 cm се сече по потреба и се вметнува на бришачите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка