ГУМИРАНА СИЛИКОНСКА РАМКА ЗА СМЕТАЧКИ ДИСК Conrad 6,4 cm

3.186,00 ден.   Спореди

Тестирајте, копирајте или стартувајте ги Вашите сметачки дискови надвор од куќиштето на сметачот. Гумираните и цврсти рамки за дисковите ја овозможуваат потребната заштита од вибрации или удари. Монти...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.186,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тестирајте, копирајте или стартувајте ги Вашите сметачки дискови надвор од куќиштето на сметачот. Гумираните и цврсти рамки за дисковите ја овозможуваат потребната заштита од вибрации или удари. Монтирањето се изведува многу брзо благодарејќи на флексибилниот силиконски материјал.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка