ГУМЕН БРИШАЧ 4-ВО-1

354,00 ден.   Спореди

Кршач за мраз, чистач на мраз, на пумпа за прскање и на шофершајбна. Најпотребен алат за секој возач. Се користи и за сушење на прозорци и плочки. Екстра-мекиот гумен бришач ја отстранува влагата од с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кршач за мраз, чистач на мраз, на пумпа за прскање и на шофершајбна. Најпотребен алат за секој возач. Се користи и за сушење на прозорци и плочки. Екстра-мекиот гумен бришач ја отстранува влагата од стаклата и од сите мазни површини за неколку секунди.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка