ГРЕЈНО ТЕЛО HALOS 10

11.384,00 ден.   Спореди

Греење во две бои,куќиште во high-tech дизајн со металик завршница како и грејна површина со екстремно тенка решетка-скара технологија (1,5 см). Ексклузивната ""QUICKSUN"" технологија гарантира оптима...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.384,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Греење во две бои,куќиште во high-tech дизајн со металик завршница како и грејна површина со екстремно тенка решетка-скара технологија (1,5 см). Ексклузивната ""QUICKSUN"" технологија гарантира оптимална дистрибуција на топлинска енергија, а со тоа предизвикува најмногу до 25% високоенергетско користење.Лесно се контролира со помош на термостат. Термичките грејни тела може да се користат и како уреди монтирани на ѕид или како мобилни самостојни уреди.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка