Грејна навлака за автомобилсо седиште со регулатор за температура

1.888,00 ден.   Спореди

Со 2 чекори можете можете да ја смените температурата на седиштето во зависност од вашите потреби. 2 години гаранција


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.888,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со 2 чекори можете можете да ја смените температурата на седиштето во зависност од вашите потреби. 2 години гаранција

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка