Грејна навлака за автомобилско седиште

1.711,00 ден.   Спореди

Обезбедува пријатна топлина на седиштето или насекаде, каде што има на располагање конекција од 12 V


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.711,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Обезбедува пријатна топлина на седиштето или насекаде, каде што има на располагање конекција од 12 V

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка