Грешки

150,00 ден.   Спореди

Иако изгледаат ненамерни, грешките имаат своја мотивација и можат многу да ни кажат за личноста којашто ги прави, за нејзините чувства и намери. Често се одраз на нашата несвесна желба да го намалиме ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Иако изгледаат ненамерни, грешките имаат своја мотивација и можат многу да ни кажат за личноста којашто ги прави, за нејзините чувства и намери. Често се одраз на нашата несвесна желба да го намалиме значењето на она што го забораваме или да потиснеме некое непријатно доживување поврзано со него. Никој намерно не ја прави грешката; често намерно ја премолчува сопствената, но никогаш нема да ја премолчи во говорот на некој друг.
112 стр., 12.5 х 20 см, брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка