ГРЕЕЊЕ ЗА НА ТЕРАСА, ЦРНА

6.490,00 ден.   Спореди

Може да одбирате помеѓу 650, 1350 и 2000 W. Прилагодлива висина од 1,2 до bis 2,1 метри. Заштитена од наворешни влијанија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Може да одбирате помеѓу 650, 1350 и 2000 W. Прилагодлива висина од 1,2 до bis 2,1 метри. Заштитена од наворешни влијанија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка