Греен панел HALOS 15

16.107,00 ден.   Спореди

Греен панел во high-tech дизајн со металик завршница како и грејна површина со екстремно тенка решетка (1,5 см). Ексклузивната ""QUICKSUN"" технологија гарантира оптимална дистрибуција на топлинска ен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 16.107,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Греен панел во high-tech дизајн со металик завршница како и грејна површина со екстремно тенка решетка (1,5 см). Ексклузивната ""QUICKSUN"" технологија гарантира оптимална дистрибуција на топлинска енергија, а со тоа троши најмногу до 25% електрична енергија со континуирано прилагодување на термостатот. Термичката печка може да се користи како уред ѕид или како мобилен уред.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка