Гребач за мраз 19

130,00 ден.   Спореди

Пластичен гребач за мраз, удобен и лесен за употреба.
Состав: Полипропилен


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 130,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пластичен гребач за мраз, удобен и лесен за употреба.
Состав: Полипропилен

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка