Гребач за мраз со четка 8

530,00 ден.   Спореди

Пластичен гребач за мраз со четка. Должина на рачка: 64 cm
Состав: PC


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 530,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пластичен гребач за мраз со четка. Должина на рачка: 64 cm
Состав: PC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка