ГРЕАЧ KA-5027

9.027,00 ден.   Спореди

Моќниот грејач може да загрее големи соби без никаков проблем.Температурното и енергетско приспособување е регулирано со помош на 2 ротирачки копчиња. Благодарение на цврстото и водоотпорни метално ку...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.027,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќниот грејач може да загрее големи соби без никаков проблем.Температурното и енергетско приспособување е регулирано со помош на 2 ротирачки копчиња. Благодарение на цврстото и водоотпорни метално куќиште, грејачот е исто така погоден за гаражи и подруми.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка