Греач на стакла

2.888,00 ден.   Спореди

Едноставно прицврстете го со помош на вшмукувачки чашки на внатрешната страна и приклучете го во електронска запалка. Со вградена заштитен прекинувач и контрола на температура. Погоден за сите возила ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.888,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставно прицврстете го со помош на вшмукувачки чашки на внатрешната страна и приклучете го во електронска запалка. Со вградена заштитен прекинувач и контрола на температура. Погоден за сите возила со мин. 16А осигурани електронски запалки за цигара.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка