Греач за вградување во автомобилски седишта Magic Heat

9.027,00 ден.   Спореди

Професионален греач за вградување во автомобилски седишта, брз и лесен за монтирање. Особено прилагодливите грејни елементи за седиштето и наслонувачот се поставуваат меѓу автомобилските седишта и нав...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.027,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Професионален греач за вградување во автомобилски седишта, брз и лесен за монтирање. Особено прилагодливите грејни елементи за седиштето и наслонувачот се поставуваат меѓу автомобилските седишта и навлаките. При тоа, обликот на седиштата останува ист. Греачот за седишта може да се намести само на седиштата, при што демонтажа на седиштата не е потребна. Електричното приклучување на 12 V напон во возилото е преку кратки кабли кои се опремени со по едно копче за седиштето на возачот и совозачот, како и термо копче. Погоден за сите автомобилски седишта со отстранливи превлаки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка