ГРЕАЛКА QUARZ, 800 W

1.132,00 ден.   Спореди

Со новата греалка Quarz, бучавата и прашината во Вашиот дом се минато. Халогенската греалка на Quarz има 2 степени на циркулација на воздухот (400/800 W) со вграден автоматски систем за исклучување во...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.132,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со новата греалка Quarz, бучавата и прашината во Вашиот дом се минато. Халогенската греалка на Quarz има 2 степени на циркулација на воздухот (400/800 W) со вграден автоматски систем за исклучување во случај да се преврти, како и систем за ладење на оклопот. 2 години гаранција

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка