ГРЕАЛКА - КОНВЕКТОР

2.419,00 ден.   Спореди

Конвектор кој може да се постави во стоечка положба или на ѕид во домот или на работа. Вграден термостат за контрола на температура и заштита од прегревање/замрзнување и напојување до 2000 W.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.419,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Конвектор кој може да се постави во стоечка положба или на ѕид во домот или на работа. Вграден термостат за контрола на температура и заштита од прегревање/замрзнување и напојување до 2000 W.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка