ГРЕАЛКА ЗА ВО БАЊА MIRROR 60

10.384,00 ден.   Спореди

Предниот метал со метална воздушна решетка е достапен во тенок дизајн (приближно 11 см ѕид). Задната страна е направена од пластика. Филтерот (влезот за воздух) може да се пере.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.384,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Предниот метал со метална воздушна решетка е достапен во тенок дизајн (приближно 11 см ѕид). Задната страна е направена од пластика. Филтерот (влезот за воздух) може да се пере.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка