Графички мултиметар Voltcraft VC-1008

17.280,00 ден.   Спореди

Извонредна комбинација на функциите на висококвалитетен рачен осцилоскоп и мултиметар. Се карактеризира со висока чувствителност, прилагодлив и голем LCD екран од 160 x 160 пиксели со јасен приказ. На...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.280,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Извонредна комбинација на функциите на висококвалитетен рачен осцилоскоп и мултиметар. Се карактеризира со висока чувствителност, прилагодлив и голем LCD екран од 160 x 160 пиксели со јасен приказ. На екранот можат да се разгледуваат брановите облици на сигналот. Уредот може да работи на батерии или на AC адаптер.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка