Графичка USB картичка Conrad со Dvi / Hdmi адаптер

5.605,00 ден.   Спореди

Оваа корисна USB графичка картичка - адаптер ви овозможува да приклучите дополнителен монитор, LCD телевизор или проектор со HDMI или DVI приклучок со вашиот компјутер или лаптоп. USB - надворешната в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.605,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа корисна USB графичка картичка - адаптер ви овозможува да приклучите дополнителен монитор, LCD телевизор или проектор со HDMI или DVI приклучок со вашиот компјутер или лаптоп. USB - надворешната видео картичка едноставно приклучете ја во достапните
USB 2.0 лежишта и е подготвена да се користи без отворање на компјутер или рестартирање. Уживајте во многу предности на дополнителниот монитор. За проширена десктоп област ви дозволува да користите две апликации истовремено за да можете да ја зголемите вашата продуктивност. Исто така, можете да ја користите USB графичката картичка како примарен дисплеј адаптер. Генерално, може истовремено до шест графички картички да ги поврзете со ова USB и да работат на вашиот PC или лаптоп.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка