ГРАНУЛАТСКИ ОДВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ

1.000,00 ден.   Спореди

Идеален за мали простории: ормани, кујнски елементи или кофчези со постелнина. Во нормални услови на работа покажувачот има сина боја; доколку покажувачот ја смени бојата во розева, тогаш со помош на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.000,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален за мали простории: ормани, кујнски елементи или кофчези со постелнина. Во нормални услови на работа покажувачот има сина боја; доколку покажувачот ја смени бојата во розева, тогаш со помош на кабел со вклучница вклучете го уредот за регенерација на гранулатот. За кратко време покажувачот повторно ќе стане син што значи дека е подготвен за повторна употреба и впивање влага.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка