ГРАНИЧНИК ЗА КАБЕЛ - HV 1101

59,00 ден.   Спореди

Граничник дизајниран од компанијата HellermannTyton, изработен од полиетилен без додатоци од кадмиум, за сите типови кабли.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 59,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Граничник дизајниран од компанијата HellermannTyton, изработен од полиетилен без додатоци од кадмиум, за сите типови кабли.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка