Градителите во Македонија XVIII-XXI век - книга трета

Градителите во Македонија XVIII-XXI век - книга трета

3.950,00 ден.   Спореди

Оваа книга е богато илустрирана со голем број фотографии во боја, како и планови на објекти и заедно со претходните две книги го опфаѓаат градителството во Македонија во период од преку 250 години.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 3.950,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа книга е богато илустрирана со голем број фотографии во боја, како и планови на објекти и заедно со претходните две книги го опфаѓаат градителството во Македонија во период од преку 250 години.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка