Градителите во Македонија XVII-XX век - книга втора
Градителите во Македонија XVII-XX век - книга втора

Градителите во Македонија XVII-XX век - книга втора

3.496,00 ден.   Спореди

Вториот том од монографијата посветена на градителството во Македонија го обработува творештвото на архитектите во втората половина на ХХ век.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 3.496,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вториот том од монографијата посветена на градителството во Македонија го обработува творештвото на архитектите во втората половина на ХХ век.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка