Градинарски столб со приклучок - штекер и пластично светло

4.675,00 ден.   Спореди

Со овој градинарски столб од програмата на Home Easy можете едноставно и удобно да го вклучувате и исклучувате светлото со приложениот едноканален далечински управувач. Овој столб исто така може да го...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.675,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој градинарски столб од програмата на Home Easy можете едноставно и удобно да го вклучувате и исклучувате светлото со приложениот едноканален далечински управувач. Овој столб исто така може да го поврзете и со друг предавател од Home Easy серијата кои секако се компатибилни со овој столб.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка