ГОСПОЃИЦА СКИДЕРИ

150,00 ден.   Спореди

Во привлечниот фантастичен свет што го создава Хофман може да се влезе само со разбудени сетила. Во него под волшебната месечева светлина оживува секој предмет, од зад секој агол демне неизвесното, а ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во привлечниот фантастичен свет што го создава Хофман може да се влезе само со разбудени сетила. Во него под волшебната месечева светлина оживува секој предмет, од зад секој агол демне неизвесното, а срцето го заскокоткува некоја необјаснива возбуда. Таму реалното се претопува со имагинарното, а сонот се слева со јавето, за миг овозможувајќи ни подлабок поглед во самите себеси. 160 стр., 12.5 Х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи