Горилник со врв за лемење PT-16TS

767,00 ден.   Спореди

Идеален сопатник при патување. Со овој универзален горилник со врв за лемење, секогаш ќе бидете подготвени за лемење или за загревање на некои материјали (на пример термоцрева).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален сопатник при патување. Со овој универзален горилник со врв за лемење, секогаш ќе бидете подготвени за лемење или за загревање на некои материјали (на пример термоцрева).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка