Голем сунѓер со еленска кожа

100,00 ден.   Спореди

Високо абсорбирачки сунѓер со природна еленска кожа идеален за сушење. Димензии: 16х12 цм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 100,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Високо абсорбирачки сунѓер со природна еленска кожа идеален за сушење. Димензии: 16х12 цм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка