ГОЛЕМИОТ ГЕТСБИ

150,00 ден.   Спореди

Со напорна дисциплина и многу лишувања, младиот Гетсби ќе успее во животот – ќе направи војничка кариера и многу пари, ќе стане богат и славен. Но што му вреди тоа кога ја нема покрај себе љубовта на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со напорна дисциплина и многу лишувања, младиот Гетсби ќе успее во животот – ќе направи војничка кариера и многу пари, ќе стане богат и славен. Но што му вреди тоа кога ја нема покрај себе љубовта на својот живот? Дејзи не е многу сигурна дека одеднаш сака да го напушти светот на сигурноста и изобилството. Кобниот крај се наближува... 144 стр., 12.5 Х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка