Глодалка TG 125 / E

17.582,00 ден.   Спореди

За сите типови дрво, челик, обоени метали, благородни метали, пластика (исто така плексус стакло и пластифицирано армирано влакно).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.582,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За сите типови дрво, челик, обоени метали, благородни метали, пластика (исто така плексус стакло и пластифицирано армирано влакно).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка