Гертруда

200,00 ден.   Спореди

Според Херман ХЕСЕ (1877–1962), она што вистински го сакаме, можеме и да го постигнеме.
Според Херман ХЕСЕ (1877–1962), она што вистински го сакаме, можеме и да го постигнеме. Така, младиот Кун ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Според Херман ХЕСЕ (1877–1962), она што вистински го сакаме, можеме и да го постигнеме.
Според Херман ХЕСЕ (1877–1962), она што вистински го сакаме, можеме и да го постигнеме. Така, младиот Кун детската љубов кон музиката ја претвора во своја професија, па музиката му станува верна придружничка во текот на целиот негов живот.
Но, за жал, тој нема толку среќа и во љубовта. Жената којашто ја сака се мажи за неговиот најдобар пријател...
Сепак, и по сите животни трагедии, таа за него останува најубавата песна која одекнува чисто и гласно во неговите сништа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка