ГЕНЕРАТОР BT-PG 900

41.949,00 ден.   Спореди

Идеален преносен генератор за хоби, рекреација, кампување и за во градина. Погоден е за работа на чувствителни уреди како што се компјутери, телевизори. Генераторот, исто така работи со Е10 гориво.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 41.949,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален преносен генератор за хоби, рекреација, кампување и за во градина. Погоден е за работа на чувствителни уреди како што се компјутери, телевизори. Генераторот, исто така работи со Е10 гориво.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка