ГЕНЕРАТОР BT-PG 850

14.101,00 ден.   Спореди

Цврста електрична станица за секаде каде што нема штекер. Со прекинувач за вклучување / исклучување, кабел, регулација на напон и рачка.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.101,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Цврста електрична станица за секаде каде што нема штекер. Со прекинувач за вклучување / исклучување, кабел, регулација на напон и рачка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка