ГЕНЕРАТОР BT-PG 750

17.346,00 ден.   Спореди

Цврстиот, мал генератор работи тивко поради неговата кутија со рачка, обратен стартер, прекинувач и автоматска регулација на напонот. Генераторот, исто така може да работи со Е10 гориво.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.346,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Цврстиот, мал генератор работи тивко поради неговата кутија со рачка, обратен стартер, прекинувач и автоматска регулација на напонот. Генераторот, исто така може да работи со Е10 гориво.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 10 години

од Ненајавен корисник

Степен на заштита: IP23 Јачина на мотор: 1.5 kW / 2 КС Моќност: излез: 650 W Време на работа: со 2/3 Оптоварување ~ 3,9 ч Номинален напон: 230V ~ Резервоар: 2.7 л Ниво на притисок: 92 dB (A) Гориво: Мешавина 01:50 (2%) (масло: бензин) Излезна моќност: макс 720 W Тип на операција: синхроничен генератор Тежина: 18.7 кг


         

Објавено


пред 10 години

од Ненајавен корисник

Zosto nikade ne e navedeno izlezna snaga vo W ili KW