ГЕНЕРАТОР НА МАГЛА СО 3 ОДДЕЛИ

4.071,00 ден.   Спореди

Погоден за употреба со големи внатрешни фонтани, како и во градинарски езера. Преку ултразвучната технологија, генераторот за магла ја замаглува водата и на тој начин создава вистинска магла. Генерато...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.071,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Погоден за употреба со големи внатрешни фонтани, како и во градинарски езера. Преку ултразвучната технологија, генераторот за магла ја замаглува водата и на тој начин создава вистинска магла. Генераторот има 1 црвена LED диода кои се пали за време на операцијата. Генераторот за магла работи само со обезбеденото напојување (24V/AC).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка