Гел за чистење на лице за сите видови на кожа - органско алое

610,00 ден.   Спореди

ЛОГОНА гелот за чистење на лице со органско алое содржи многу малку растителни пенливи средства. Нежно и темелно ги отстранува сите нечистотии од кожата. Ја негува и ја освежува со богатство од растит...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Био органика http://bioorganica.mk   Детали 610,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЛОГОНА гелот за чистење на лице со органско алое содржи многу малку растителни пенливи средства. Нежно и темелно ги отстранува сите нечистотии од кожата. Ја негува и ја освежува со богатство од растителни органски екстракти на алое, цвет од липа и дива ружа.
Употреба: Секое утро и вечер се нанесува гелот на влажна кожа на лицето, вратот и деколтето, лесно се масира и се мие со топла вода. Состав: Aqua (Water), Alcohol*, Coco Glucoside, Glycerin, Glyceryl Oleate, Rosa Damascena Flower Water*,Polyglyceryl -10 Laurate, Xanthan Gum, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Rosa Canina Fruit Extract*, Rosa Damascena Flower Extract*, Tilia Cordata Flower Extract*, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Parfum (Essential Oils), Limonene, Linalool, Geraniol.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка