Гас детектор Testo 317-2

13.216,00 ден.   Спореди

Компактен и практичен детектор за истекување на гас кај гасоводните инсталации.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.216,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактен и практичен детектор за истекување на гас кај гасоводните инсталации.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка