ГАС АЛАРМ CC-3000

4.178,00 ден.   Спореди

Поради овие високoквалитетни сензори, гас детекторите брзо реагираат на појавата на смртоносни гасови како метан, пропан, бутан, природен гас и градски гас. TUV / GS тестиран квалитет. Едноставна инст...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.178,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Поради овие високoквалитетни сензори, гас детекторите брзо реагираат на појавата на смртоносни гасови како метан, пропан, бутан, природен гас и градски гас. TUV / GS тестиран квалитет. Едноставна инсталација. Значајни безбедносни предности во однос на гас детекторите, се испорачуваат без кабел.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи