Гасно лемило

16.343,00 ден.   Спореди

Подготвена за употреба во рок од 30 секунди. Гасот се прилагодува и може да се прилагоди на работна температура.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 16.343,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Подготвена за употреба во рок од 30 секунди. Гасот се прилагодува и може да се прилагоди на работна температура.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка