Вториот месија 2

200,00 ден.   Спореди

Уште еден бестселер на авторите на Хирамовиот клуч.Книга која го разбранува и го шокира светот. Книга за најцрните тајни на масоните - книга за темпларите, Покривот од Торино и големата тајна на масон...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уште еден бестселер на авторите на Хирамовиот клуч.Книга која го разбранува и го шокира светот. Книга за најцрните тајни на масоните - книга за темпларите, Покривот од Торино и големата тајна на масонството. Во неа се расплеткува уште една мистерија: како еден средновековен артефакт е директно поврзан со Исус и со човекот за кој се верува дека е Исусовиот наследник.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка